W salonie, który jest nowoczesny, czasami zamiast przyjaznej atmosfery wnętrza uzyskujemy charakter chłodu i surowości. Niby jest spójnie aranżacyjnie, detale współgrają z całością, a nowoczesne materiały zachwycają, ale przyjemność przebywania w salonie, jakby znikła. Pomocą w salonowej przestrzeni, której brak wyważenia i właśnie ciepła, przytulności, mogą być lampy natynkowe. Pod względem swojej konstrukcji świetnie wpisujące się w charakter współczesnych wnętrz. Jednocześnie skromne, minimalistyczne i z możliwością regulacji kąta padania światła, przez co istnieje duża szansa, że uda się z ich pomocą uzyskać miłą atmosferę salonu.

Klimat niczym z duńskich wnętrz

Duńskie hygge to aranżacje, ni mniej ni więcej, szczęśliwe. Przytulne, romantyczne, pełne atmosfery, w której każdy czuje się, jak u siebie. Nie ma miejsca na stres i nerwy, a napięcie po całym dniu koją ciepłe barwy światła i subtelne linie. Salony urządzane w takim stylu również mogą być nowoczesne.

Salon w stylu duńskim, który pomimo zachowania romantyzmu wciąż ma być możliwie nowoczesnym, polubi się z oświetleniem, jakie oferują lampy natynkowe. W swej minimalistycznej formie są bardzo nowoczesne. Współczesne, geometryczne, bez zbędnych zdobień. Z drugiej strony to niewielkie wydanie sprawia, że można je ukryć pośród sufitu lub ścian. Postawić na kilka czy nawet kilkanaście takich opraw, tworząc miłą i przytulną atmosferę wnętrza, ale nie umniejszając wydaniu, które dalekie jest od starodawnych wystrojów.

Wydanie, w którym się zakochasz!

Skromne oprawy lamp natynkowych zwracają uwagę swoją wysoką jakością wykonania. Maksymalną precyzją, a przy tym funkcjonalnością, która jest tak ważna. Dzięki wcześniej wspomnianej regulacji kąta padania światła, można oświetlić większe fragmenty przestrzeni bądź spotęgować efekt dekoracyjny. Wiązkę kierując na elementy, które są typowo ozdobne bądź po prostu chcemy skupić na nich uwagę. Światło można również skierować na same ściany, by podświetlić zdjęcia w efektownych ramkach bądź uwydatnić charakter ciekawej faktury.

Oprawy natynkowe stwarzają sporo możliwości. Przy tym pozostają zawsze estetyczne i eleganckie. Nie ma zatem problemu, by nowoczesny salon stał się charakterystycznym i indywidualnie dopasowanym do gustów właściciela.

Może być przyjaźnie i współcześnie. Z ciepłą atmosferą wnętrza, ale i zastosowaniem nowoczesnych elementów. Zyskujemy na salonie modnym, gustownym i będącym w stanie zachwycić.

Kształt, kolor i wydanie

Lampy natynkowe to geometryczne kształty. Te bardziej rozbudowane wyglądają, jakby były połączone z kilku. Najczęściej dostępne w kolorach bieli, czerni czy srebra, ze względu na zastosowanie metalu. By nie było monotematycznie można połączyć w salonowej aranżacji, kilka zupełnie innych wykonań. Wnętrze wciąż będzie spójne, ale nabierze ożywczego klimatu.

Jeśli nasz salon ma być iście współczesny, ale nie taki, jakich wiele, to postawmy na oprawy natynkowe, które uczynią go wyjątkowym.

Ocena

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge